PALOMA PARADISE BEACH 5* SIDE

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja  :
Hoteli ndodhet ne zonen turistike ne Manavgat, ne Side. Eshte 80 km larg
qendres se qytetit te Antalias dhe 75 km larg aeroportit kryesor ne Antalia,
6 km larg qytetit te Side, 6 km larg qytetit te Manavgat. Ka nje largesi prej
600m nga plazhi.
Akomodimi :
Hoteli  ka ne total 599 dhoma komode, te tipit standarte, superior, suita familjare,
studio dhe disa dhoma special te dizenjuara. Dhomat jane me pamje nga deti
ose kopshti. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ballkon privat, 24 ore
servis ne dhome, air- condition, telefon,  tualet me dush dhe aksesoret e
nevojshem, tharese flokesh, LCD TV (satelite), minibar, kasaforte, ballkon.
Bare dhe restorante :
Restoranti kryesor ofron sherbim bufe me menu te pasur tradicionale dhe
nderkombetare.  Duke perfshire varitete organike, ka ne perberjen e tij 3
restorante. Restoranti kryesor Paloma, me mengjes,dreke dhe darke Buffe.
Restoranti I prodhimeve te detit me nje shumellojshmeri gatimesh dhe ushqime
nga me te fresketa. Restoranti me gatime tradicionale turke dhe Pizzeria me
shije te ndryshme. Aty do te gjeni dhe Veren Organike, e cila eshte product I shtepise.
Restoranti Paloma
07:00 – 10:00        Mengjesi
10:00 – 11:00        Mengjesi I vone
12:30 – 14:30        Dreka
19:00 – 21:30        Darka
10:00 to 18:00      Pool Bar
10:00 to 18:00      Beach Bar
Facilitetet
Hoteli ofron keto sherbime : recepsion 24 ore, pishine e jashtme per femije dhe te
rritur, tunelet e uji, rreshkiteset e ujit, banjot turke, trajtimet ne dhome, Free wifi ne
te gjithe hotelin, minibar, kasaforte, restorant, disko, plazh privat, tenis, sporte ujore,
sported e plazhit, les mills, hark, boccia, joga, land sport, volleyball, aerobi, internet,
cadra dhe shezllone, fax, lavanderi dhe pastrim kimik, sherbim dhome, animacione,
miniclub, wellness and spa, sauna, masazhe, trajtime te ndryshme trupi dhe fytyre.
2 pishina te jashtme me 60-180 cm thellesi,
2 pishina per femije 25-30 cm thellesi,
3  rreshkitese 60-180 cm thellesi.
Mini club for children 4-12 vjec
Teenage club 12-16
Spa dhe Wellness(Turkish Hamam, Sauna, Fitnes).

 

SHERBIMET E HOTELIT

Sherbimet e perfshira
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Sand Beach
 • Snack Bar
 • Turkish Bath
 • Beach Volleyball
 • Mini Bar
 • Darts
 • Playground
 • Kindergarden
 • Pool
 • Water Slides
 • Music Live
 • Air Condition
 • Beach Hotel
 • Table Tennis
 • Boccia
 • Disco
 • Kids Club
 • Private Beach
 • Restaurant
 • Mini Club
 • Turkish Night
 • Villa
 • Internet Wireless
 • Basketball
 • Volleyball
 • Night Show
 • Hair dryer
 • Kids Pool
 • TV Saloon
Sherbimet me extra pagese
 • Wellnes center
 • Massage Center
 • SPA
 • 24H Doctor
 • Hair Dressing Saloon
 • Billiard
 • Sauna
 • Dry-cleaning
 • Room Service
 • Water Sports
 • Telephone
 • Laundry Service

Dergo Kerkese.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s