Sensitive Premium Resort & SPA 5* – Belek

This slideshow requires JavaScript.

 

Hoteli me 5 yje më i ri në Belek hap dyert e tij më 1 Qershor 2016. Siperfaqja totale e resortit është 18.500 m2 në të cilën ndodhen 334 (36 m2) dhoma standarte, 60 dhoma familjare, 4 dhoma për persona me aftësi të kufizuar dhe 4 suita. Hoteli pozicionohet 300 metra larg detit, 5 km nga qëndra e qytetit të Belekut, 40 km nga aeroporti i Antaljas.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– Ballkon
– WIFI
– TV Satelitor
– Parket Laminat
– Kasafortë
– Mini Bar
– Kafe dhe Çaj
– Çeles Dixhital
– Telefon
– Tharëse Flokësh
– Dush

Brenda kompleksit të Hotelit ndodhen:
– 1 Restorante kryesor, 1 Restorant Snack Bar në Plazh dhe 3 Restorante a la carte (Otoman, Italian dhe Peshku)
– 6 Bare (Lobby, Lotus Pool Bar, Aqua Sky Bar, Meltem Breeze Bar, Chaos Disco Bar, Beach Bar)
– 1 Pastiçeri
– 1 Pishinë të Jashtme, 1 Pishinë të brendshme, Akuapark dhe Pishinë për fëmijë
– Animacion (dite, netë tematike, show darke dhe party)
– Ping Pong
– Game Room
– Sporte Ujore
– Dyqane
– Doktor
– SPA (Hamam, Sauna, Banjo Turke, Masazh)

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inculsive” përfshin:
– Mëngjesi, Dreka dhe Darka Bufe tek Restoranti Kryesor i Hotelit.
– Pije vëndase alkolike dhe jo alkolike
– 1 Rezervim në Restorantin A La Carte për 7 netë qëndrim
– Minibar
– Pijet në Disko
– Snack, Petulla, Ëmbëlsira, Akullore dhe Kafe
– Mini Club (4 -12 vjeç)
– Akuapark
– Sauna dhe Banjo Turke
– Fitnes
– Kasaforte
– WIFI
– Shezlongje, Çadra në Pishinë dhe Plazh
– Peshqirët në Plazh

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s