Sidera Club Hotel 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne Alanya, 100 km larg Antalyas dhe 90 km nga Aeroporti i Antalyas.
 
Informacion per dhomat:
Hoteli ka 380 dhoma standarte dhe 18 dhoma familjare me pamje nga deti te dizenjuara ne menyren me te mire te mundshme per te pasur pushime sa me te lumtura dhe te qeta.
Te gjitha dhomat kane ballkon, dush, vaske, telefon ne dhome dhe ne tualet, krevate per bebe, kasaforte(me pagese), tualet, tharese flokesh, tv satelitor, tapet, ajer te kondicionuar qendror, mini bar.
 
Restorante dhe Bare:
Resoranti kryesor – sherben ne bufe te hapur mengjesin, dreken dhe darken.
A’la Carte Restaurants:
Mediterranean Restaurant – aty ju mund te shijoni gatime te kuzhines tradicionale mesdhetare.
Kebab House – aty ju mund te shijoni snack dhe qebab.
Bare : Pool Bar, Snack Bar, Lobby Bar, Pergola Bar, Disco Bar, Restaurant Bar – ofrojne pije vendase dhe te huaja.
 
Facilitete hoteli:
Ajer i kondicionuar, mini club(0-7 vjec), maxi club(7-12 vjec), sporte ujore, shfaqje gjate nates, amfiteater, netet gala, muzike live, baby sitter, internet cafe, dhome per lojera, bilardo, pishine e jashtme, pishine e brendshme, banjo turke, shesh lojerash, rreshqitese uji.
 
 
 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Table Tennis
 • Archery
 • Amphitheatre
 • Water Slides
 • Basketball
 • Beach Volleyball
 • Night Show
 • Video
 • Restaurant
 • Boccia
 • Turkish Bath
 • Water Polo
 • Music Live
 • Darts
 • Mini Football
 • Fitness Center
 • Outdoor Pool
 • Internet Cafe
 • Kids Club
 • Air Condition
 • Indoor Pool
 • Bar
Sherbimet me extra pagese
 • Billiard
 • Game Room
 • Banana
 • Play Station
 • Internet
 • Baby Sitter
 • Jet Ski

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

×
%d bloggers like this: