Delphin Botanik Platinum 5* – Alanya

This slideshow requires JavaScript.

Hoteli me i ri dhe me modern i zinxhirit Delphin. 3 pishinat e dizenjuara me stil dhe mundesia per te perfituar nga hoteli fqinj Delphin Botanik e bejne rezortin terheqes.

 

Ultra All Inclusive

 • Vaktet – bufe
 • Midisvaktet
 • Snack dhe specialitete turke gjate dites prane pishines dhe ne plazh
 • Pijet alkolike te prodhimit lokal ne Bistro Bar 24 ore
 • Pijet dhe koktejlet ne Beach Bar
 • Pije, akullore dhe embelsira ne Pool bar
 • Pijet ne Lobby Bar dhe ne disko (deri ne 2 te mengjesit)
 •  5 restorantet a la carte (Italian, meksikan, grek, rus, aziatik -me prenotim,
 • Darke pa pagese ne Restorant 1 x (gjate qendrimit secili)

Plazhi dhe Pishinat

 • Plazh me guricka dhe shkembor
 • 3 pishina
 • Pishine Brenda
 • Cadrat, Shezlongjet, Peshqiret – pa pagese

Argetim dhe sport

 • Akuapark me 8 rreshqitese (te hoteli fqinj Delphin Botanik)
 • Lunapark(te hoteli fqinj Delphin Botanik)
 • Animacion aktiv
 • Beach Volley
 • Gara ne uje dhe ne toke
 • Tenis
 • Ping-Pong
 • Kanoe
 • Spektakle
 • Muzike live
 • Disko
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Palester

Femijet

2 pishina

Miniklub

Kend Lojrash

Ushqim special

Me pagese

Pijet e importit

Masazhi

Bilardo

Sportet ujore

Game Center

 

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s