KERVANSARAY LARA 5* Lara Kundu

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja:
Hoteli eshte i ndertuar ne nje siperfaqe prej 110000 m2, ne nje distante prej 15 km larg Aeroportit Nderkombetar te Antaljas dhe vetem 25 km larg qendres se qytetit te Antaljas.

 

Informacion per dhomat:

Hoteli ka ne total 585 dhoma nga te cilat: 407 standarte, 18 dhoma familjare, 28 dhoma dyshe me pamje nga deti, 72 dhoma conection, 16 suita junior, 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara, 30 suita, 6 vila, 2 dhoma executive. Te gjitha dhomat kane tarrace ose ballkon.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, me tualet, tharese flokesh, pasqyre, televizor me kanale satelitore dhe muzikore, telefon me dalje direkte, kasaforte, mini bar, krevat per bebe(sipas deshires).

 

Restorantet dhe baret:
Main restaurant  – restoranti kryesor Buffet per mengjezin, dreken dhe darken
Mediterranean – restorant A La Carte, me ushqime te shijshme te kuzhines Mediterane.
Latin – restorant A La Carte, ofrohen specialitete te kuzhinave Latine.
Far East – restorant A La Carte, keni mundesi te shijoni ushqime tipike te Lindjes se Larget.
Snack bar – pervec pijeve te shumllojshme mund te shijoni edhe Snacks
Wine house – mund te provoni varietetin e Vererave te servirura ne nje Atmosfere te kendshme.

 

Aktivitete:

2 pishina kryesore, 1 pishine  jashtme per femije, banjo turke, sauna, dhoma me avull, 2 pishina te brendshme, jakuzi, qender fitnesi, aqua park, luna park, disko, tv ne dhome, ping-pong, wireless ne holl, sherbim ne dhome, parukeri, sallon bukurie, SPA, masazhe, internet café, dhome per lojera, doktor, dyqane, dhome per konferenca,  basketboll, mini golf, fushe tenisi, volejboll ne plazh, bilardo, cataraman, kanoa, anije me pedale, parasailing, banana, jet ski, scuba diving, biciklete, surf, bowling, fushe tenisi, kurse, fushe tenisi me ndricim me paisjet perkatese, mini club(4-12 vjec), bufe per femije, dhome per lojera, luna park, animacione, disko, shfaqje, programe argetuese, shezlon, cadra dhe peshqire.

 

Sherbime dhe Aktivitete me pagese:

Sherbim ne dhome, parukeri, sallon bukurie, SPA, masazhe, internet café, dhome per lojera, doktor, dyqane, dhome per konferenca, parasailing, banana, jet ski, scuba diving, biciklete, surf, bowling, fushe tenisi, kurse, fushe tenisi me ndricim me paisjet perkatese, pije te importuara, lengje frutash te shtrydhura.

 

 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Video
 • Building
 • Gymnastic
 • Restaurant
 • Turkish Bath
 • Volleyball
 • Archery
 • Chaise Longue
 • Air Condition
 • Bar
 • Mini Bar
 • Beach Volleyball
 • Mini Disco
 • Steam Room
 • Conference Hall
 • Internet Cafe
 • Pool
 • Warm Pool
 • Football
 • Animation Team
 • Beach Hotel
 • Kids Pool
 • Parking
 • Billiard
 • Mini Club
 • Exchange
 • Fitness Center
 • Gift Shop
 • Kids Club
 • Sauna
 • Table Tennis
 • Beauty Center
 • Indoor Pool
 • Outdoor Pool
 • Hair Dressing Saloon
 • Jacuzzi
 • Basketball
 • SPA
 • Private Beach
 • Sand Beach
 • Tennis Court
 • Water Slides
 • Darts
 • Aquapark
 • Disco
 • Market
 • Rent a Car
 • Security
 • Snack Bar

Sherbimet me extra pagese

 • Room Service
 • Laundry Service
 • Telephone
 • Water Sports
 • Massage Center
 • Fax
 • Waterpipe Nargile
 • Water Sports Motorized
 • Doctor

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s