SEA PLANET RESORT 5* Side

This slideshow requires JavaScript.

 

Vendndodhja:
“Sea Planet Resort & Spa” eshte nje hotel i ri, i cili do te inagurohet ne prill te 2013. Hoteli qe ofron sherbimin All Inclusive gjendet ne Qendren Kizilot te Turizmit.
Akomodimi:
Resorti luksoz disponon 130 dhoma standarde me pamje nga deti  SV (30 m2), 155 dhoma me pamje anesore nga deti  SSV (30 m2), 172 dhoma familjare ROH (50 m2), 18 dhoma familjare me pamje nga parku LV (64 m2), 5 dhoma per persona me aftesi te kufizuar (30 m2). Dhomat standarde me pamje nga deti dhe ato me pamje anesore nga deti  jane te pajisura me celes elektronik, ajer te kondicionuar, ballkon, telefon me linje direkte, sistem alarmi kunder zjarrit, LCD TV,  kanale satelitore, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vaske, telefon te dyte ne tualet. Dhomat familjare kane dy dhoma te ndara te pajisura me LCD TV, celes elektronik per deren, ajer te kodnicionuar, ballkon, telefon me dalje direkte, sistem alarmi kundrazjarrit, satleite, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vakse, telefon te dyte ne tualet.
Bare dhe restorante:
“Sea Planet Resort” ofron nje restorant qendror ku sherbehen vaktet kryesore ne sistemin bufe, 4 restorante A la Carte si dhe bare te ndryshme ne holl, afer pishines etj. Te restorantet A la Carte mund te rezervoni nje here ne jave, nevojitet te behet nje rezervim paraprak. Ne keta restorant do te gjeni gatime speciale te kuzhines otomane, aziatike, italiane dhe prodhime deti. Ne baret e resortit sherbehen pije alkolike vendase dhe joalkolike deri ne mesnate.
Facilitete dhe sherbime:
Resorti luksoz ofron per te gjithe mysafiret e tij pishine te madhe te jashtme, pishine per femije, akuapark me 6 rreshkitese, pishine te brendshme, qender fitnesi, qender lojerash elektronike, bowling, ping – pong, kend interneti, qender SPA 2500 m2 e cila perfshin: 1 banjo me avull, 2 sauna, 1 VIP hamam per 2 persona, 1 Hamam te pergjithshem, 12 dhoma te medha masazhesh, 1 dhome per kujdesin ndaj lekures, kend lojerash, programe argetimi per femijet, miniklub, vakte te pershtatshme per femije, skuader animimi.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Indoor Pool
 • Mini Bar
 • Water Sports
 • Fitness Center
 • Kids Club
 • Aquapark
 • Staf multilingual
 • Sauna
 • Table Tennis
 • Outdoor Pool
 • Jacuzzi
 • Bowling
 • Mini Club
 • Private Beach
 • Water Slides
 • Air Condition
 • Animation Team
 • Beach Hotel
 • Baby cot
 • Bar
 • Kids Pool
 • Video
 • Restaurant
 • Turkish Bath
Sherbimet me extra pagese
 • Telephone
 • Room Service
 • Massage Center
 • SPA
 • Internet
 • Safe box
 • 24H Doctor

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

×
%d bloggers like this: