SULTAN OF DREAMS 5* Side

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Antalyas, eshte 15 km larg qendres se Manavgatit, 50 km larg qendres se Alanyas, dhe 75 km larg aeroportit te Antalyas. Ka nje siperfaqje 40.000 m?.
 
Akomodimi
Hoteli ka ne total 350 dhoma komode. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, telefon, tharese flokesh, televizor satelitore, minibar, kasaforte, ballkon (nje pjese e dhomave), pamje nga deti (nje pjese e dhomave),
 
Bare dhe restorante
Restoranti kryesor ofron sherbim buffe me menu te pasur tradicionale dhe nderkombetare. Ka nje kapacitet prej 800 persona ne ambjentin e brendshme, dhe 400 persona ne ambjentin e jashtem,
Restorante a la carte jane te hapur 19:00-21:30
Italian a la carte me nje kapacitet prej 35 persona dhe Ottoman a la carte 35 persona.
Mengjes buffe 07:00-10:00
Mengjes i vone 10:00-10:30
Dreke buffe 12:30-14:00
Snack 23:00-24:00
Darke buffe 19:00-21:00
Bare : Lobby bar 24 ore i hapur, Pool bar (10:00-24:00),Disko bar (23:30-02:00),
 
Facilitete
Hoteli ofron keto sherbime
Mini club per femije, fushe lojerash per femije, mini disko, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, animacione, aqua park, sallon bukurie, makine qera, staf multilingual, sherbim mjekesor, qender biznesi, librari, banjo turke, dhome me avull, sauna, qender fitness, dart, boccia, ping-pong, volleyball, cadra dhe shezllone, peshqir, internet wifi, kasaforte,
 
Me pagese
Sporte ujore, qender spa & wellnes, Sallon bukurie, trajtime te ndryshme fytyre dhe trupi, manikyr, pedikyr, sherbim lavanderie, internet cafe, masazhe, bilardo, makine me qera, sherbim mjekesor

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Beach Hotel
 • SPA
 • Beach Volleyball
 • Air Condition
 • Waterball
 • Sauna
 • Aerobic
 • Safe box
 • Restaurant
 • Security
 • Animation Team
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Private Beach
 • Turkish Bath
 • Music Live
 • Water Slides
 • Banana
 • Night Show
 • Playground
 • Darts
 • Chaise Longue
 • Disco
 • Snack Bar
 • Basketball
 • Steam Room
Sherbimet me extra pagese
 • Telephone
 • Doctor
 • Fax
 • Photocopy
 • Water Sports
 • Water Sports Motorized
 • Billiard
 • Wellnes center
 • Laundry Service
 • Baby Sitter
 • Room Service
 • Rent a Car
 • Body Treatment

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

×
%d bloggers like this: