TRENDY LARA 5* Lara Kundu

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja:
Trendy Lara eshte I lokalizuar ne zonen Lara 15 km nga aeroporti kryesor ne Antalya, 25 km nga qendra e qytetit te Antalyas dhe 450 nga deti

Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash : 152 dhoma Standart me pamje nga kopshti, 51 dhoma Standard me pamje ansore nga deti, 67 dhoma standarte me pamje nga deti, 152 dhoma superior me pamje nga kopshti, 51 dhoma superior me pamje anesore nga deti, 66 dhoma superior me pamje nga deti ku te gjitha dhomat kane nje siperfaqe prej 36 m2. Hoteli ka gjithashtu dhoma Familjare me pamje si nga deti ashtu edhe nga kopshti me siperfaqe prej 55 m2. Hoteli ka 26 Gerden Suite dhe 10 Vila. Dhomat jane te arreduara ne menyre mjaft komode dhe ta paisura me: Mini Bar, TV, Divan, ajer te kondicionuar, kasaforte dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.

Bare & Restaurante:
Ne restorantin kryesor ju mund te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Patisserie ku ju mund te shijoni embelsira te shumellojshme duke I shoqeruar me kafe apo caj. World Cuisine ku ju mund te shijoni shume llojshmerine gatimesh, Kuzhinen nderkombetare duke filluar nga ajo Aziatike, e Lindjes se Larget apo Amerikes Jugore. Greek Taverna kun en tingujt e muzikes mund te shijoni gatimet tradicionale Greke apo pije te ndryshme. Italian Restaurant ku mund te shijoni gatimet tradicionale Italiane duke filluar nga Pica, Spageti e shume gatime te tjera. SteakHouse And Far East Cuisine keni mundesi te shijoni gatimet e Kuzhines se Lindjes se Larget ne nje atmosphere mistike duke e shoqeruar me nje gote vere. Gjithashtu ne hotel jane edhe Snack Bar, Food Court dhe Bistro Bar.

Facilitete:
Hoteli organizon aktivitete te gjate dites si: Gjimnastike ne mengjes, Kurse Kercimi, Lojra Inteligjence, Aerobi, Ping-Pong, Volejboll ne Plazh, Lojra ne Pishine, Lojra me Shigjeta. Aktivitete ne darke:  Show Kercimesh, Music Show, Muzik Live nje here ne jave. Aktivitete Sportive: Tennis, Qender Fitnesi. Mini Club per femije nga 4-12 vjec : Animacione, Mini Basketball,  Kuklla, Table Games, Bowling. Hoteli ka qender Spa & Wellnes: Hamman, Sauna, Steam Bath, Jakuzzi dhe me pagese: Capsule Treatment, Masazhe, Kujdes per lekuren dhe fytyren dhe dhome relaksuese. Sherbime te tjera te ofruara nga hoteli jane Wifi, Kasaforte, Aktivitete sportive dhe sherbime me pagese: Sherbim ne dhome 24 ore, Lengje te fresketa, Telefon, Fax, Printer, mail, Masazhe dhe trajtime Spa, Water sports, Makina me qera, Bilardo, Bowling, Sherbim lavanderie, Doktor, Hairdreser, Butik, Market, Fotograf, Dado.

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Beach Hotel
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Night Show
 • Hair dryer
 • Air Condition
 • Sauna
 • Beach Volleyball
 • Fitness Center
 • Darts
 • Basketball
 • Step
 • Mesime danci
 • Table Tennis
 • Turkish Bath
 • Internet Wireless
 • Bar
 • Tennis Court
 • SPA
 • Turkish Night
 • Music Live
 • Animation Team
 • Mini Bar
 • Restaurant
 • Snack Bar

Sherbimet me extra pagese

 • Market
 • Wellnes center
 • 24H Doctor
 • Rent a Car
 • Dry-cleaning
 • Doctor
 • Safe box
 • Conference Hall
 • Jacuzzi
 • Telephone
 • Water Sports
 • Bowling
 • Body Treatment
 • Face Treatment
 • Massage Center
 • Beauty Center
 • Laundry Service
 • Villa
 • Billiard
 • Room Service
 • Fax
 • Baby-sitting

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s