Afroditi Venus – Kamari, Santorini

This slideshow requires JavaScript.

Hoteli ndodhet në ishullin grek të Santorinit , një nga ishujt më spektakolare në botë , në zemër të fshatit Kamari , i famshëm  per rërën e zeze , detin e thellë blu ,trashëgiminë e tij unike arkeologjike dhe historike , si dhe netët e gjalla dhe kuzhinen e pasur .

Hoteli  ofron shumëllojshmëri dhomash. Dhomat dhe suitat  shfaqin një përzierje mes dekorit  tradicional grek dhe bukurise moderne me ballkone private , pishina relaksuese, kopshte qetë dhe spa .

Ju do të hasni një shumëllojshmëri të pafund të aktiviteteve për ti shijuar gjatë qëndrimit tuaj .
Hoteli ju ofron gjithcka prisni nga pushimet e endrrave tuaja . Afroditi Venus Beach Hotel & Spa kombinon atmosferën të qetë dhe romantike ne rrethinat e saj natyrore me objektet luksoze dhe shërbimet e nevojshme për  pushime të paharrueshme .

 

Afroditi Venus – Kamari, Santorini

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2017 në 16/06/2017 € 111.55
nga 17/06/2017 në 14/07/2017 € 148.35
nga 15/07/2017 në 28/08/2017 € 217.35
nga 29/08/2017 në 25/09/2017 € 148.35
nga 26/09/2017 në 25/10/2017 € 111.55
» Junior Suitë (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2017 në 16/06/2017 € 157.55
nga 17/06/2017 në 14/07/2017 € 217.35
nga 15/07/2017 në 28/08/2017 € 286.35
nga 29/08/2017 në 25/09/2017 € 217.35
nga 26/09/2017 në 25/10/2017 € 157.55

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s