ANNABELLA DIAMOND HOTEL & SPA 5*

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanyas, prane bregdetit, eshte 25 km larg qendres se qytetit deh 100 larg aeroportit nderkombetar.


Informacion per dhomat:

Hoteli ka ne total 316 dhoma te shperndara ne 6 kate te nderteses. Te gjitha dhomat jane komode, nje pjese e tyre jane me pamje nga deti, ato jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, telefon, televizor, kasaforte, ballkon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh,


Bar & restorant :

Restoranti ne hotel ofron sherbim buffe, menu te shumellojshme vendase dhe nderkombetare.

Bare : pool bar, lounge bar, snack bar,


Facilitete :

Hoteli ofron keto sherbime : pishine te jashtme per te rritur dhe femije, fushe lojerash per femije, disko, salle conference, tenis, volleyball, bilardo, internet, animacione, music live dhe mbremje show, qender SPA, sauna, masazhe, banjo turke, jacuzi, qender fitness, sporte ujore, cadra dhe shezllone,

 

 

SHERBIMET E HOTELIT

Sherbimet e perfshira

 • Turkish Bath
 • Restaurant
 • Water Sports
 • Beach Volleyball
 • Kids Pool
 • Chaise Longue
 • Fitness Center
 • Bar
 • Kids Club
 • Water Slides
 • Playground
 • Safe box
 • Air Condition
 • Night Show
 • Security
 • Snack Bar
 • Animation Team
 • Outdoor Pool
 • Music Live

Sherbimet me extra pagese

 • Room Service
 • Telephone
 • Fax
 • Dry-cleaning
 • Mini Bar
 • Laundry Service
 • Photocopy
 • Conference Hall
 • Doctor
 • Internet
 • Body Treatment
 • Massage Cente
 • Dergo Kerkese.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s