Aqua Blue Hotel – Perissa Santorini

This slideshow requires JavaScript.

Aqua Blue Hotel është vendosur në Perissa Beach,disponon një hapësirë private plazhi me shtretër dielli dhe cadra. Ajo ofron 3 pishina, duke përfshirë një pishinë për fëmijë,
dhe dhoma me WiFi të lirë.

Dhomat në Aqua Blue janë të ndritshme dhe të mobiluara në mënyrë moderne me ajer te kondicionuar, satelit, TV të sheshtë, frigorifer, banjo private, ballkon ose verande, dritare dopio xham dhe kasafort.

Hoteli ka një restorant  për mëngjes dhe darkë, si dhe një bar që shërben pije te pishina.

Ka 24 orë shërbim recepsioni, ndërsa në Hall te Hotelit ju do të gjeni edhe kompjuterë me Internet falas.

Fira, kryeqyteti  i Santorinit, është 15 km larg, ndërsa Aeroporti dhe Porti i Santorini janë me makinë 20 minuta.
Sportet e ujit, restorantet dhe opsionet e tjera argëtuese mund të gjenden pranë hotelit.

Hoteli është gjithashtu një nga vendet më të vlerësuara në Perissa!

Aqua Blue Hotel – Perissa Santorini

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 2 rritur + 1 fëmijë) Tarifa
nga 01/05/2017 në 17/05/2017 € 111.55
nga 18/05/2017 në 11/06/2017 € 179.40
nga 12/06/2017 në 10/07/2017 € 216.20
nga 11/07/2017 në 20/09/2017 € 258.75
nga 21/09/2017 në 20/10/2017 € 216.20

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s