Iliada Hotel – Perivolos Santorini

This slideshow requires JavaScript.

Hoteli Iliada ndodhet vetëm 100 metra nga plazhi me rërë të zezë të Perivolos në Santorini.

Ofron WiFi falas në të gjith Hotelin.Dhomat e Iliadas në stilin Cikladik gëzojnë pamje mbi kopësht, pishinë ose pamje të pjesshme mbi Detin Egje. Çdo dhome
me ajër të kondicionuar përmban një frigorifer, TV të sheshtë dhe një tharëse flokësh.   Të ftuarit në Iliada Hotel mund të fillojnë ditën e tyre me një mëngjes të pasur bufe shërbyer çdo ditë në zonën e pishinës.
Pije freskuese dhe snacks gjithashtu mund të konsumohen në bar “Poolside” gjatë gjithë ditës. Restorantet dhe një Mini -Market janë vetem  100 m nga prona.   Personeli shumëgjuhësor në Recetion mund të ndimoj me informacione për zonën dhe mund të organizojë  ekskursione sipas kërkesës. Një Librari e vogël është gjithashtu në dispozicion.

Hotel Iliada ndodhet 10 km nga kryeqyteti i gjallë Fira dhe 800 m nga Perissa Village. Aeroporti Kombëtar i Santorini është 10 km.
Ofrohet shërbimet e makinave me qira dhe parkim falas është i mundur 100 m nga hoteli.

Iliada Hotel – Perivolos Santorini

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Elegancë (Max: 2 rritur) Tarifa
nga 01/05/2017 në 31/05/2017 € 67.85
nga 01/06/2017 në 30/06/2017 € 74.75
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 86.25
nga 15/07/2017 në 31/07/2017 € 98.90
nga 01/08/2017 në 31/08/2017 € 123.05
nga 01/09/2017 në 14/09/2017 € 98.90
nga 15/09/2017 në 30/09/2017 € 74.75
nga 01/10/2017 në 31/10/2017 € 67.85

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s