Kalma Hotel – Messaria,Santorini

This slideshow requires JavaScript.

Kalma Hotel Ndodhet në fshatin Messaria,  është një hotel tradicional në stilin Cikladik, që përmban një pishinë dhe një bar pranë pishinës.
Dhomat e saj kanë janë me  ballkon, me pamje nga deti, pishina ose kopshti, dhe ofrojnë Wi-Fi të lirë .  Dhomat e Hotel Kalma janë të mobiluara thjesht dhe me ajër të kondicionuar , TV satelitor,kasafort dhe frigorifer. Me banjo private të pajisur
me tharëse flokësh dhe tualete.

Mysafirët mund të pushojnë me një pije ose koktej në chaiz-longe te Hotelit,falas, në pishinë.

Vetem 50 metra, mysafirët mund të gjejnë supermarkete, dyqane dhe restorante. Pranë Kalma, ka edhe një bar-piceri të drejtuar nga pronarët e hotelit. Fira, kryeqyteti i Santorinit, është 2,5 km larg, ndërsa porti është 5 km.

Kalma Hotel Messaria – Santorini

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 2 rritur) Tarifa
nga 08/04/2017 në 30/06/2017 € 65.55
nga 01/07/2017 në 15/09/2017 € 93.15
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 65.55
nga 01/10/2017 në 15/11/2017 € 51.75

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s