Mabely Grand 5*- Kambi, Zakynthos

This slideshow requires JavaScript.

Zakynthos

Duke mbuluar një zonë të harlisur 60.000-m ² në Champion Village, Mabely Grand Hotel me 5 yje përmban 16 pishina,1 pishinë për fëmijët dhe një restorant. Prona është dekoruar në arredim klasik dhe ofron një shumëllojshmëri të kohës së lirë dhe sportive.

 Hapja e mobiluar me një ballkon apo një oborr spanjoll, dhoma me ajër të kondicionuar me pamje nga deti ose kopshti. Një frigorifer dhe një TV LCD satelitore janë në dispozicion. Banjo mermeri është i pajisur me tualetin dhe një tharëse flokësh.

 Mëngjesi shërbehet çdo ditë në zonën e ngrënies. Mysafirët mund të gëzojnë shije lokale dhe tradicionale në restorantin “Lydia” me pamje nga deti Jon.

 Mabely Grand Hotel është i vendosur 29 km nga qyteti Zakynthos  dhe 25 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Zakynthos. Parking privat pa pagesë dhe Wi-Fi është në dispozicion në hollin e hotelit.

 Gjithashtu kjo pronë ka një nga vendet më të vlerësuara, (Kampion)! Të ftuarit janë më të lumtur në lidhje me krahasim në pronat e tjera në zonë.

Mabely Grand – Kambi, Zakynthos

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Comfort pamje nga Kopështi(Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2017 në 11/06/2017 € 78.00
nga 12/06/2017 në 15/07/2017 € 100.80
nga 16/07/2017 në 05/08/2017 € 120.00
nga 06/08/2017 në 27/08/2017 € 145.20
nga 28/08/2017 në 10/09/2017 € 120.00
nga 11/09/2017 në 23/09/2017 € 100.80
nga 24/09/2017 në 15/10/2017 € 78.00
» Dhomë Klasik me pamje nga Deti(Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2017 në 11/06/2017 € 90.00
nga 12/06/2017 në 15/07/2017 € 112.80
nga 16/07/2017 në 05/08/2017 € 133.20
nga 06/08/2017 në 27/08/2017 € 158.40
nga 28/08/2017 në 10/09/2017 € 133.20
nga 11/09/2017 në 23/09/2017 € 112.80
nga 24/09/2017 në 15/10/2017 € 90.00
» Junior Suitë Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2017 në 11/06/2017 € 108.00
nga 12/06/2017 në 15/07/2017 € 133.20
nga 16/07/2017 në 05/08/2017 € 152.40
nga 06/08/2017 në 27/08/2017 € 168.00
nga 28/08/2017 në 10/09/2017 € 152.40
nga 11/09/2017 në 23/09/2017 € 133.20
nga 24/09/2017 në 15/10/2017 € 108.00
» Suitë Familjare Pamje nga Deti (Max: 2 të Rritur dhe 2 fëmijë) Tarifa
nga 01/05/2017 në 11/06/2017 € 150.00
nga 12/06/2017 në 15/07/2017 € 175.20
nga 16/07/2017 në 05/08/2017 € 200.40
nga 06/08/2017 në 27/08/2017 € 225.60
nga 28/08/2017 në 10/09/2017 € 200.40
nga 11/09/2017 në 23/09/2017 € 175.20
nga 24/09/2017 në 15/10/2017 € 150.00

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s