Sun Beach Platamon 3* S

This slideshow requires JavaScript.

Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion  pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma te bollshme me ballkone të mëdha dhe 4 suita luksoze. Pamje nga çdo dhomë kombinon aspektet e detit dhe malit.

Dhomat dyshe kanë shtretër dyshe ose shtretër mbretëror , banjo private me vaskë ose dush dhe një ballkon gjerë ,dhomat  përfshijnë TV satelitor, ajër të kondicionuar, linjë të drejtpërdrejtë telefonike, frigorifer dhe lidhje në internet ..

 

Vendndodhja e hotelit tonë ju ofron mundësinë për të marrë deri sportive detit të tilla si ski uji, çiklizmit detit, parashutë, banane, ski jet dhe të tjerët, si dhe tren në zhytje dhe zbuluar botën magjike të ujërave të detit të thellë …

Personeli i hotelit është në dispozicionin tuaj për shërbimet e mëposhtme:

Pritjes 24-orëshe

24-orë shërbim në dhomë

Dhoma pastrimi Daily

Shërbimi Fax

Shërbimi E-mail

Wake-up call

lavanderi

Marrje makinë me qira

 

Shërbimi i kujdesit shëndetësor

 

Oraret e vakteve ne restorantin e hotelit:

Mëngjesi – 07:30-09:30

Dreka  – 12:30-14:00

Darka – 19:30-21:30

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive Light” përfshin :
-Mëngjesi Buffet
-Dreka e servirur me 2 zgjedhje (vetëm sallatë dhe ëmbelsira buffet)
-Darka Buffet
Shënim:
Në drekë dhe darkë do të shërbehet për të rriturit: 1 gotë ose shishe birrë (500 ml) apo 1 gotë verë ose 1 gotë raki ose 1 gotë uzo. Për fëmijët: 1 gotë pije freskuese ose 1 gotë me lëng.

 

Sun Beach Platamon 3* S

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fëmijë) Tarifa
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 97.20
nga 16/06/2017 në 23/06/2017 € 114.72
nga 24/06/2017 në 11/07/2017 € 132.48
nga 12/07/2017 në 27/08/2017 € 147.60
nga 28/08/2017 në 10/09/2017 € 132.48
nga 11/09/2017 në 21/09/2017 € 112.32
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 94.56

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive light.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s