Golden Lotus 4* – Kemer

This slideshow requires JavaScript.

Hoteli – 4 yje është ndertuar në vitin 1990 , rikonstruktuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 4000 m2 dhe ndodhet në Bregdetin e Kemerit, 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli disponon 124 janë Dhoma Standarte dhe 6 Dhoma Familjare. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Internet
  • -Wi-fi
  • -Minibar (ujë dhe pije të lehta)
  • -Banjo me Dush/Vaskë
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon ose Tarrazë

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Park lojrash, Mini-club, Jakuzzi , Parukeri, Masazh, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Makina me qera, Basketboll, Volejboll etj.

Më Shume Detaje: 

Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, drekën dhe Darkën bufe
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike
– Çaj, Kafe dhe embëlsira pasditeve
– Gjimnastikë
– Ping Pong
– Sauna
– Banjo turke
– Jakuzzi
– Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 29/05/2017 në 23/06/2017 € 100.80
nga 24/06/2017 në 09/07/2017 € 124.80
nga 10/07/2017 në 13/08/2017 € 144.00
nga 14/08/2017 në 17/09/2017 € 132.00
nga 18/09/2017 në 30/09/2017 € 124.80
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 29/05/2017 në 23/06/2017 € 75.00
nga 24/06/2017 në 09/07/2017 € 93.00
nga 10/07/2017 në 13/08/2017 € 107.40
nga 14/08/2017 në 17/09/2017 € 98.40
nga 18/09/2017 në 30/09/2017 € 93.00

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s