Parga Beach Resort 4* – Parga

This slideshow requires JavaScript.

Parga Beach Resort ndodhet perball detit, dhe vetem 200 m nga Qendra e Parge-s.

Hoteli ofron Restorant dhe Bar perball detit si dhe Sporte Ujore dhe Dhoma te areduar me stil, dhomat jane te gjitha me ballkon ose terrace dhe ofrojn nje pamje magjepse te detit Jon ose nga lulishtja me pemet e ullirit.

Mysafiret e Hotelit mund relaksoen prane pishines se jashtme dhe te argetohen me Sportet Ujore.

Mengjes i pasur me produkte lokale serviret te salla e ngrenies kryesore, Taverna Greek servir piata peshku dhe piata tradicionale greke.

 

LISTA E ÇMIMEVE

» Dhomë Deluxe (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë) Tarifa
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 212.75
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 270.25
nga 17/07/2017 në 06/08/2017 € 316.25
nga 07/08/2017 në 27/08/2017 € 356.50
nga 28/08/2017 në 03/09/2017 € 316.25
nga 04/09/2017 në 10/09/2017 € 212.75
nga 11/09/2017 në 24/09/2017 € 184.00
nga 25/09/2017 në 08/10/2017 € 92.00

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes

Tarifat e Ekstrave

» Shtesë për Pension të plotë Tarifa
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 48.30
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 48.30
nga 17/07/2017 në 06/08/2017 € 48.30
nga 07/08/2017 në 27/08/2017 € 48.30
nga 28/08/2017 në 03/09/2017 € 48.30
nga 04/09/2017 në 10/09/2017 € 48.30
nga 11/09/2017 në 24/09/2017 € 48.30
nga 25/09/2017 në 08/10/2017 € 48.30

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s