SENTIDO NUMA BAY 5* – ALANYA

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanya, ndodhet 3 km larg qytetit te Sides,
104 km larg aeroportit te Antalias dhe 22 km larg Antanya. Ky hote ndodhet ne zonen
me te bukur te detit Mesdhe, ne Turkler, Alanya. Zona eshte e pasur me plazhe
spektakolare.

Informacion mbi dhomat :
Hoteli ka ne total 285 dhoma, prej te cilave ndahen ne dhoma double, superior, dhoma
double me acces ne pishine, standart double, dhoma familjare. Te gjitha dhomat jane
te pajisura me telefon, televizor me satellite, tharese flokesh, tualet me dush dhe
te gjitha aksesoret e nevojshem),  minibar,kasaforte, ajer te kondicionuar dhe ngrohje qendrore.

Restorante dhe bare :
Restorant kryesor ofron  cilesi te larte te ushqimit dhe pijeve ne 3 retorante a la carte.
Numa Bay restoranti kryesor sherben mengjes,dreke dhe darke buffe si per te rritur dhe
per femije. Ne restorantin Barbeque a la carte mund te shijoni specialitetet internacionale.
Asian restorant a la carte ku mund te shijoni specialitetet nen hijen e pemeve, Ali baba
Beach restorant(menu peshku)- ky restorant nuk eshte I perfshire ne paketen all-inclusive.
Bare : Shijoni pijet pergjate dites ne barin e pishines ose tek Sentido blue Bar.

Facilitete :
Hoteli ofron ne sherbim te pushuesve pishine te jashtme dhe te brendshme , pishine per
Femije, rreshkitese, miniclub, minidisko, Banjot Turke, salon bukurie, fitness,
program pergjate qendrimit tuaj, mbremjet show, music live, animacione, dancing
show, night club, playground.

Koncepti i Hotelit : ALL INCLUSIVE

All Inclusive Concept:
Ky resort permban bordin All-inclusive. Te gjitha pijet dhe ushqimet
jane te perfshira  ne cmimin e dhomes.
Nuk perfshihet:
Pijet alkoolike premium ose te importuara
Shishet e veres
Shishe me liker
Kujdesi ndaj femijeve
Lavanderi
Spa/salon bukurie

Hoteli ofron ne sherbim te pushuesve pishine te jashtme dhe te brendshme , pishine per
Femije, rreshkitese, miniclub, minidisko, Banjot Turke, salon bukurie, fitness,
program pergjate qendrimit tuaj, mbremjet show, music live, animacione, dancing
show, night club, playground.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s