Tur në Cappadocia – 7 Ditë €479

 

Itinerari:

Dita e Parë, 19 Shtator 2017. Takimi në aeroportin e Rinasit për nisjen direkt me charter për në Antalya. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Antalyas. All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, 20 Shtator 2017. Vizitë me Shoqërues në qytetin e Antalyas. Mundësi për blerje në dyqanet e qytetit dhe vizitë në Shelale një nga ujvarat e famshme të Turqisë. All Inclusive në Hotel.

Dita e Tretë, 21 Shtator 2017. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.

Dita e Katërt, 22 Shtator 2017. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Cappadocia. Gjatë rrugës pushime të shkurtra. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Pestë, 23 Shtator 2017. Mëngjezi në Hotel. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Gjashtë, 24 Shtator: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Shtatë, 25 Shtator 2017: Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 05.45. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 10.35.

Fjetje:
– 3 Netë 5*, All Inclusive, Antalya – Khya Aqua Resort & SPA 5*
http://kahyaresorthotel.com/
– 3 Netë 5*, Gjysëm Pensioni, Cappadocia – Crystal Kaymakli 5*
– http://bit.ly/2fKvsE4

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 479 Euro
Në pagesë përfshihen:
1. Fluturimi Tiranë – Antalya dhe Kayseri – Tiranë.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodimi ne Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 5* me Mëngjes dhe Darkë në Cappadocia.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

nga 19/09/2017 në 25/09/2017 Tarifa
Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 479.00

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe

 

PRENOTO TANI:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s