Struge – Oher 2 Ditë €55

Itinerari:

Do Vizitohet : STRUGE- OHER -SHEN NAUM- DRILON

Dita e pare: Nisemi nga Tirana ne oren 07:00. Pergjate udhetimit do te bejme nje ndalese te shkurter prane nje  lokali ne aksin Librazhd- Prenjas ku mund te konsumoni  mengjesin. Ndalese ne Drilon dhe vizite tek “Teto Ollga”. Pas kalimit te pikes kufitare te Tushemishtit udhetimi jone me pas vazhdon drejt Manastirit te Shen Naum-it. Vizite ne nje nga pikat turistike me terheqese te Maqedonise. pas vizites ne Shen Naum ndalesa e radhes do te jete ne Muzeun ne Uje prane Peshtanit. Akomodimi ne Hotel ne Oher. Shfrytezimi i ambjenteve te brendshme te hotelit pishina , sauna, jacuzzi. Akomodimi ne hotel. Darka ne Hotel.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Ne Oher do te vizitojme Pazarin e Vjeter te Ohrit apo sic njihet ndryshe Carshia, Amfiteatri, Kishen e Shen Sofise, Muzeun e Letres, Manastirin e Pandejlimonit etj. Kohe e lire per te konsumuar dreken. Sipas deshires shetitje me anije ne Liqenin e Ohrit. Pas vizitave ne Oher nisemi drejt qytetit te Struges. Vizite ne derdhjen e Lumit Drin, ne shetitoren e qytetit. Rreth ores 17:00 nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

Perfshihet:

  • Akomodimi ne Hotel Tino Sveti Stefan 4* me mengjes + darke
  • Udhetimi me autobus komod .
  • Shoqerues dhe guide ne gjuhen shqipe.
  • Perdorimi i pishines, suanes, jacuzzit.

Çmimet e dhomave

nga 14/10/2017 në 15/10/2017 Tarifa
Dhomë Standart (Max: 3 Rritur € 55.00
nga 21/10/2017 në 22/10/2017 Tarifa
Dhomë Standart (Max: 3 Rritur € 55.00
nga 28/10/2017 në 29/10/2017 Tarifa
Dhomë Standart (Max: 3 Rritur € 55.00

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s